Vystoupení Spolku popických žen a Mužáků z Popic v Penzionu pro důchodce v Hustopečích

V neděli 21.6. Spolek popických žen spolu s  Mužáky z Popic vystoupili se svými programy v Penzionu pro důchodce v Hustopečích. Vystoupení mělo velký úspěch. Obyvatelé penzionu se úžasně bavili a dokonce si vyžádali několik přídavků.  Paní Lengálová, obyvatelka tohoto penzionu nás pozvala k sobě na návštěvu a darovala nám sponzorský dar 1000Kč, za který ji moc děkujeme. Bude použit ve prospěch dětí na Mikulášskou nadílku. Při loučení jsme se všichni shodli, že se tato akce stane tradicí. Už teď se k babičkám a dědečkům do Hustopečí těšíme. Byli opravdu skvělými diváky.
Popičtí uchvátili rytmem a zpěvem obyvatele Penzionu

Penzion pro důchodce v Hustopečích navštívili členové Spolku popických žen a Mužáckého sboru Popice. Jídelna penzionu ožila skvělým zpěvem Mužáků, kterému mnozí přizvukovali.
Jejich zpěv střídaly členky Spolku popických žen svým tancem. Vystoupení bylo skvělé i v ne zrovna dostatečném prostoru. Velkým překvapením však bylo vystoupení žen      v rytmech Afriky, kterým doslova strhly všechny přihlížející. Popické ženy odtančily tohle vystoupení za bouřlivého potlesku přítomných od začátku až do konce. Po skončení se ozývalo skandování opakovat, opakovat.
Popické ženy ani muže nechtěli obyvatelé jen tak propustit    a dožadovali se přídavků. Když ženy opakovaly tanec v rytmu Afriky, strhly natolik vedoucího penzionu pana Bc. Laze, že se k jejich tanci přidal. To teprve bylo veselo! Potlesk a veselí nabralo ještě více na obrátkách!
Z řad přihlížejících obyvatel bylo slyšet jen samou chválu, dokonce se mnozí vyjádřili, že tohle bylo to nejskvělejší, co se zde kdy konalo. Nejsem zase až takový pamětník akcí zde konaných, ale tahle opravdu rozproudila všem krev v žilách  a zahřála u srdíčka.
Dovolte mi jménem všech zúčastněných obyvatel upřímně od srdíčka poděkovat všem Popickým za nádherný zážitek. Přejeme jim hodně úspěchů v jejich aktivitách a doufáme, že mezi nás opět někdy zavítají.                                                                                         
Hana Stoklásková, obyvatelka Penzionu
IMG_6828.JPG
Bez názvu2.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one