Spolek popických žen

Vítejte na stránkách popického babince

Omlouváme se, ale stránky jsou ve výstavbě, nejsou ještě plně funkční a kompletní
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2996"
Dobrý den paní Málková,
pocházím z Ratíškovic u Hodonína. Kde jsem se věnovala folklóru cele mladí, tančila ve folklórním souboru. Dodnes chodím v kroji, na besedu u cimbálu atd. Je to krásné dědictví a tradice. A spousta penez a práce, kdyz chci mít kroj správný, protože už nejsem svobodná a mám dítě a tak už neobuju svoje boty,....
A i kdyz jsem dlouho žila mimo Čr a teď žiju hlavně kvůli práci u Prahy. Pálavou jsem odkojená. Vždy na Mikulovsko jezdíme. Manžel byl v Mikulově na vojně. Prostě naše srdcovka.
Vedu tady týn dobrovolných maminek už od března tohoto roku (bydlíme od prosince 2017) herničku pro děti cca 0-3 roky. Tento školní rok s aktivitami. Sdilime prostory a tak zatim jen 1x tydne. Ale každý tyden mame jinou aktivitu (hudebku, tvoreni, cviceni, anglictinu a Montessori), aby maminky mohli najit talenty svych robátek a my náplavy, vetsinou Moravačky bez babiček jsme se měli, kde schazet, rádi si a děti poznavali své sousedy.
Čeká nas Mikulášská. A viděla jsem video vašich Certovskych písniček.
Mohla bych vás poprosit o zaslání textů (idealne i nazvy původních písní na email dklibeznice@gmail.com. (Dětský klub Líbeznice najdete nas takto i na facebooku).
Zkusila bych texty pretextovat a udelat detem s našim Organizačním tymem kratke Certovske prekvapeni.
Mikulasem i Andelem jsou nase maminky.
Dekuji Ing. Lenka Mrkvicová
Jak se vám líbí náš nový web?
Bez názvu2.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one